Baixar músicas grátis

Baixe músicas no celular

Baixar Alternative Vellai im Official Video 4K grátis

Ouça Alternative Vellai im Official Video 4K e baixe. Baixar Alternative Vellai im Official Video 4K no celular

Alternative Vellai im Official Video 4K para baixar

#JONALD_H...

Alternative - Vellai im 4K

#JONALD_HAXHIA #PLUTON_MEMA Tekst & Muzik : Jonald Haxhia Orkestrim : Bledi Telha Klarinet : Tate Osmani Video Production : Cinefocus GT (Vellai im) Strofa 1 Rritur ne nje shtepi,gjithmone te pa ndare Jo vetem vellezer,por dhe shoke te rralle Kur nuk kisha une,do me jepje ti Cfare ishte e jotja,dhe imja e di Kur une jam rrezuar,doren me ke dhene Une per ty jap jeten,na ka bere nje nene Boten te me falin,edhe pasuri As bota e tere jo nuk vlen sa ti Refren O vella te rrosh sa malet,kenga jote te mos ndalet Sa te rroj dhe sa te jem,dua prane gjithmone te te kem O vella nuk te nderroj,se te dy jemi njesoj C`do e keqe qe kaloj,nuk na ndau na bashkoj Strofa 2 Me kujtohet kur,nga nje fjale e thene Jemi bere te huaj,gjakun uje e beme Por fjalet qe thoshnim,shpejt i merrte era Vellazeria s`prishej,per gjera pa vlera Lum kush ka vella,per mire e per hall Lum kush e ka prane,edhe nuk ndjen mall Te me rrosh sa malet,jam me fat vertet Sepse si vellai,nuk ka ne kete jete Refren O vella te rrosh sa malet,kenga jote te mos ndalet Sa te rroj dhe sa te jem,dua prane gjithmone te te kem O vella nuk te nderroj,se te dy jemi njesoj C`do e keqe qe kaloj,nuk na ndau na bashkoj. Enviado no Youtube por Alternative Official

Servidor 1:

Servidor 2

Servidor 3:

Servidor 4 (externo):
Comente

Letra Alternative Vellai im Official Video 4K